Żaluzje poziome tradycyjne

rolety żaluzje zaluzje poziome tradycyjne

Dla kogo?

Nieprzerwanie od kilku lat triumfy popularności święcą żaluzje weneckie, znane głównie jako klasyczne żaluzje poziome. To jeden z najbardziej rozpowszechnionych produktów osłaniających okna. Swoją popularność zawdzięczają konkurencyjnej cenie, niezawodności i prostocie obsługi. Są uniwersalnym i sprawdzonym rozwiązaniem w pomieszczeniach każdego typu.

Jak działa mechanizm?

Zazwyczaj steruje się nimi na dwa sposoby: za pomocą sznurka oraz pokrętła.
Główna zaleta żaluzji poziomych to możliwość dowolnej regulacji ilości wpuszcznego do wnętrza światła. W odróżnieniu od przeważającej większości innych produktów o podobnej funkcji, żaluzje poziome mogą przepuszczać od 0% do 100% światła. Tak elastyczna regulacja natężenia światła jest możliwa dzięki możliwości dowolnego ustawienia listków.

rolety żaluzje zaluzje poziome tradycyjne

Jedną z innowacji wprowadzonych do mechanizmu obsługującego żaluzje jest silnik obracający lamele, który umożliwia komfortowe sterowanie obrotem listków za pomocą pilota. To coraz bardziej popularne rozwiązanie zapewniające maksymalną wygodę użytkowania.

rolety żaluzje zaluzje poziome tradycyjne

Naszym Klientom proponujemy żaluzje w różnych wariantach: o szerokości listków 16mm i 25mm oraz niezwykle wytworne, pasujące do przestronnych wnętrz żaluzje 50mm wykonane z takich materiałów jak: aluminium, drewno, tkanina lub skóra.

rolety żaluzje zaluzje poziome tradycyjne rolety żaluzje zaluzje poziome tradycyjne rolety żaluzje zaluzje poziome tradycyjne

Umów się z naszym konsultantem na bezpłatny pomiar i wycenę

2 lata gwarancji

dla klientów indywidulanych

Start | Oferta | Referencje | Realizacje | Zamów pomiar | Kontakt | Mapa strony | Google+

© rolety-zaluzje.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.