Żaluzje pionowe tekstylne

rolety żaluzje zaluzje pionowe tekstylne

Dla kogo?

Żaluzje pionowe tekstylne (Verticale) to rozwiązanie, które z powodzeniem stosuje się w pomieszczeniach biurowych. Swoją prostotą nadają elegancji i klasy nawet najbardziej reprezentacyjnym gabinetom.

Jak działa mechanizm?

W wersji standardowej żaluzje pionowe sterowane są dwuetapowo: posiadają niezależne funkcje zsuwania i obrotu lameli, w czym przypominają standardowe żaluzje poziome. Jednak dzięki możliwości zastosowania różnych typów sterowań, użytkownicy mogą w maksymalny sposób zwiększyć komfort użytkowania żaluzji.

rolety żaluzje zaluzje pionowe tekstylne

Jedną z dostępnych alternatyw dla tradycyjnego mechanizmu jest wersja korbowa. Obrót i zsuwanie lameli odbywa się za pomocą korby. To bardzo wygodne, sprawdzone i proste w obsłudze rozwiązanie.
Najbardziej zaawansowane a zarazem komfortowe jest wykorzystanie elektrycznego systemu 24 VDC. To jeden z najbardziej nowoczesnych napędów verticalowych. Po pełnym rozsunięciu żaluzji automat sam je zamyka. Inteligenty system zapobiega także uszkodzeniu żaluzji, ponieważ nie dopuszcza do zsuwania zamkniętych lameli. To niezwykle komfortowy w użytkowaniu napęd.

Rodzaje żaluzji

Naszym Klientom dajemy wybór pomiędzy dwoma szerokościami pasów tkaniny: 89mm i 127mm. Oferujemy także różne tkaniny: niepalne, screen, całkowicie zaciemniające lub drewniane w rozmaitych wzorach i kolorach.

Dzięki możliwości zastosowania różnych typów sterowań, wymiarów i tkanin Klienci mogą w maksymalny sposób zwiększyć komfort użytkowania żaluzji.

rolety żaluzje zaluzje pionowe tekstylne

Umów się z naszym konsultantem na bezpłatny pomiar i wycenę

2 lata gwarancji

dla klientów indywidulanych

Start | Oferta | Referencje | Realizacje | Zamów pomiar | Kontakt | Mapa strony | Google+

© rolety-zaluzje.pl Wszelkie prawa zastrzeżone.